Příběhy aneb jak věštění pomáhá lidem

 

Příběh první - vztahy

Žena, která tou dobou vedla již pětiletý vztah s přítelem, se přišla zeptat co ji v následujících měsících v jejím životě čeká. Po zamíchání a následném rozložení karet bylo rychle zřejmé, že onen dlouhodobý vztah je založený na nevěře, lžích a podvodech přítele. A nejen to. Karty také ukázaly že se ji přítel  chystá v blízké budoucnosti připravit o její majetek!

 

Poradila jsem tedy aby se v co nejkratším čase pojistila a vyřešila majetkové záležitosti tak, aby do budoucna nepřišla o víc než jen o letitou lásku.

 

Když po čase klientka opět přišla na výklad karet, nezapomněla se při té příležitosti zmínit, že se věštba opravdu naplnila a kdyby nevěděla co ji čeká, přišla by o vše.

 

Příběh druhý - zdraví

Druhý příběh v sobě skrývá odvrácenou stranu života. Při výkladu karet pro mne do té doby neznámého muže jsem spatřila že ten, co mi sedí naproti, pomýšlí na dobrovolný odchod ze života kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu. Když jsem mu sdělila co jsem viděla, muž přiznal že jeho zdraví je velmi špatné a že lékaři už mu nedávají prakticky žádnou naději.

 

Následné promíchání karet a další výklad ovšem ukázali že nic není ztraceno! Jasně jsem viděla postupné zlepšování zdravotního stavu a následný spokojený život.

 

Dalších několik měsíců jsem o muži ani jeho osudu neslyšela až do doby než mi tento muž napsal děkovný email ze kterého jsem se dozvěděla, že se jeho zdraví opravdu začalo po čase zlepšovat až se úplně vyléčil. Také si našel partnerku se kterou čeká prvního potomka a vede šťastný život.

 

Příběh třetí - život 

Tento příběh je důkazem toho, že i v kartách může jít někdy o život. Přišla za mnou mladá žena asi ve třetím měsíci těhotenství aby se dozvěděla co ji čeká a nemine v nové práci, do které před nějakým časem nastoupila. Ovšem namísto toho, abych v kartách uviděla pracovní život klientky se přede mnou jasně rýsovalo ohrožení života dítěte!

 

Opatrně jsem klientce sdělila co  karty ukazují a poradila jí, aby neprodleně navštívila lékaře. Po dvou měsících mi klientka volala a děkovala za radu. Bez včasné návštěvy lékaře by o své dítě přišla a dnes by jej pravděpodobně spokojeně nevychovávala.

Rychlý kontakt

Na Vyhlídce 5

Praha 9 - Prosek

 

pro objednání

Tel: 603 594 894